Jedan od najpopularnijih i najnagrađivanijih izvođača regionalne pop scene, Matija Cvek, zajedno s vrhunskim bendom The Funkensteins, u veljači 2026. donosi dva velika predvalentinovska koncerta u Bosni i Hercegovini. Mostar i Sarajevo bit će domaćini večeri ispunjenih emocijama, hitovima i vrhunskom live energijom, po kojoj je Cvek postao prepoznatljivo ime na sceni.
Publiku u Mostaru očekuje koncert 11. veljače 2026. u Hrvatskom domu herceg Stjepan Kosača, dok će dan kasnije, 12. veljače, Cvek nastupiti u legendarnom Cinemas Sloga u Sarajevu. Na repertoaru će se naći najveći hitovi poput „Trebaš li me“, „Kraj Save“, „Moje“, „Visine“ i brojne druge pjesme koje već godinama dominiraju radijskim eterom i top-listama.
Cvekova koncertna reputacija potvrđena je rasprodanim dvoranama i snažnom povezanošću s publikom, a njegova karijera okrunjena je nagradama Porin, Cesarica, Zlatni Studio i Top.HR Music Awards. Albumi „Izbirljivo i namjerno“ i „Vile se ovdje igraju“ dodatno su učvrstili njegov status jednog od najautentičnijih izvođača svoje generacije.
POVOLJNIJE ULAZNICE SAMO DO 5. VELJAČE
Ulaznice za oba koncerta trenutno su dostupne po nižim pretprodajnim cijenama i vrijede isključivo do 5. veljače 2026. Nakon tog datuma cijene ulaznica će biti veće.
S obzirom na velik interes i ranije rasprodane Cvekove nastupe u oba grada, organizatori pozivaju publiku da ulaznice osiguraju na vrijeme.
Ulaznice su dostupne:
- online putem entrio.ba (Mostar i Sarajevo)
- Plato Skenderija – Sarajevo
- BKC – Sarajevo
- Info pult Mepas Mall – Mostar
Pred Valentinovo, najbolji poklon su emocije i glazba uživo — a Matija Cvek jamči večeri koje se pamte.