Radovi u Ilićkoj ulici u završnoj fazi, postavlja se prvi sloj asfalta

Radovi na prvoj fazi rekonstrukcije ceste Ilići – Mostar u dužini od oko 400 metara ulaze u završnu fazu.

Nakon pripreme tampona, danas su počeli radovi na postavljanju prvog sloja asfalta.

Profil nove ceste ima dvije kolničke trake 2×2,70m, plus rubne trake 2×0,2 m, te nogostupe 1,20 sa sjeverne strane i promjenjive širine sa južne strane ceste.

Radovi na realizaciji projekta Rekonstrukcije ceste Ilići – Mostar, I. faza, u dužini od oko 400 metara, sa početkom od ‘Bakšima’ prema ‘Balinovcu’ izvode se u skladu sa Glavnim projektom poduzeća GEO-DATA d.o.o. Mostar.

Do sada su završeni radovi na izgradnji novih armirano-betonskih potpornih zidova, instalacijama oborinske odvodnje, rekonstrukciji prilaza i ulazu objektima, te uklanjanju postojećeg sloja asfalta i tampona.

Najnovije

Vlada HNŽ-a usvojila Dokument okvirnoga proračuna do 2029. i osigurala sredstva za financiranje GSS-ova

Vlada Hercegovačko-neretvanske županije na današnjoj je sjednici usvojila Dokument...

Onkologija u Mostaru dobiva svoj „Kutak za osmijeh“ – prostor koji će bojama i toplinom vraćati nadu pacijentima

Hodnici onkološkog odjela uskoro će dobiti novo lice. Zahvaljujući...

Akcija dobrovoljnog darivanja krvi za pučanstvo Posušja

U utorak, 7. srpnja 2026. godine, od 9:00 do 11:00 sati u kinodvorani...

Hrvatsko kulturno društvo Napredak obilježava Dan Društva 5. srpnja, na blagdan svetih Ćirila i Metoda

U nedjelju, 5. srpnja, Hrvatsko kulturno društvo Napredak obilježava...

U Mostaru održana radionica o stresu, traumi i radnim pravima novinara

Organizacija Pro Educa uspješno je održala radionicu za novinare...

Prva večer Mostar Summer Festa: trijumf glazbe!

Četrnaesti Mostar Summer Fest je, već tradicionalno, otvorio ljeto...