Investicijska fondacija Impakt organizuje finalni događaj u sklopu Impakt RAYE programa – Youth Entrepreneurship Camp & Business Connect, koji će se održati od 29. do 31. kolovoza 2025. godine na Jahorini.
Nakon sedam održanih modula, program Impakt RAYE (Regional Academy for Young Entrepreneurs) stiže do svoje završne stanice: trodnevnog kampa na Jahorini, mjesta gdje se ideje susreću s investitorima, inspiracija s iskustvom, a nova poznanstva s mogućnostima.
Za razliku od prethodnih modula, završni kamp je otvoren i za širu javnost. Svi mladi ljudi koji žele čuti vrhunske predavače, učiti od uspješnih poduzetnika i povezati se s biznis zajednicom sada imaju priliku da se pridruže.
Prvog dana kampa izdvajaju se sesije:
- Keynote govor Dr. Amera Al Rawasa (Oman): „Od lokalnih ideja do globalnog uspjeha“
- Keynote govor Bobana Boba Petrovića (Srbija): „Od vizije do imperije: Lekcije iz života jednog oligarha“
- Panel diskusija: „Osnaživanje nove generacije: Kako podržavamo mlade preduzetnike“
- Business & Youth Mixer – prilika za neformalno umrežavanje i razmjenu ideja
Pokrenut u junu 2025. godine, Impakt RAYE je prvi besplatni regionalni program za mlade preduzetnike koji kombinuje edukaciju, mentorstvo i networking, omogućavajući učesnicima da razviju održive biznise i povežu se s ključnim akterima industrije. Više informacija dostupno je na www.impaktraye.com.
Impakt RAYE je dio kontinuiranog rada Investicijske fondacije Impakt, koja je od 2019. godine podržala više od 650 biznisa, otvorila preko 900 radnih mjesta i razvila više od 2250 poslovnih ideja širom BiH. Ovi rezultati svjedoče o značajnom impaktu fondacije u osnaživanju mladih, kreiranju novih prilika i jačanju domaće ekonomije..
„Impakt RAYE je više od programa – to je platforma za povezivanje mladih vizionara sa liderima i partnerima koji im mogu pomoći da njihove ideje pretvore u održive i uticajne biznise“, poručuju iz Investicijske fondacije Impakt.
Prijave: info@impakt.ba | ⚠️ Broj mjesta je ograničen