Dino Petrić predstavlja novi singl „Potrudi se”, emotivnu odu borbi za ljubav

Sve traženiji pjevač Dino Petrić predstavlja novi singl – „Potrudi se“, snažnu baladu o ljubavi koja nije uzvraćena – kad jedna strana daje sve, a druga šuti. Inspirirana stvarnim životnim situacijama, pjesma nosi poruku ustrajnosti, ali i poziv na buđenje osjećaja i međusobnog razumijevanja.

„Ova pjesma govori o odnosima u kojima se samo jedna osoba trudi i daje sve od sebe, a zauzvrat prima tišinu. Posvećena je svima koji se bore do kraja za ono do čega im je stalo”, naglašava popularni Hvaranin koji je za pjesmu „Potrudi se“ samostalno napisao glazbu, dok stihove uz njega potpisuje i Ante Jeličić Beleca. Pjesmu je aranžirao Mihael Blum, a objavljena je pod okriljem Hit Recordsa.

Fanovi Dine Petrića uz pjesmu mogu odmah uživati i u popratnom video spotu „Potrudi se“ kojeg je režirao Dario Lepoglavec.

Dino Petrić je posljednjih godina svojim sjajnim vokalom i karizmom postigao zavidnu popularnost i izgradio stabilnu glazbenu karijeru, a novim singlom „Potrudi se“, ujedno najavljuje i Dinin novi studijski album koji donosi prepoznatljiv pop zvuk u kombinaciji s dalmatinskim štihom i snažnom emocijom.

Pred njim je radno ljeto ispunjeno nastupima širom Hrvatske, a da je Dino pravi majstor live nastupa ponajbolje potvrđuje činjenica da godišnje održi u prosjeku oko 150 koncerata!

Nova pjesma Dine Petrića „Potrudi se“ na prvo slušanje osvaja iskrenošću i emocijom, a premijerno se od danas može čuti u radijskom eteru širom Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Sjeverne Makedonije  i već se najavljuje kao pravi ljetni hit.

Najnovije

EuroExpress brza pošta zapošljava kurire u Mostaru

EuroExpress brza pošta raspisala je oglas za prijem novih...

Staza Gradina predstavljena u Petrovcu kroz projekt GREENPULSE

U Petrovcu (Crna Gora) je uspješno javno predstavljen projekt...

Joško Lokas: “Ljubav može nestati među odraslima, ali nikad prema djeci”

Joška Lokasa, voditelja Potjere i nekadašnjeg Upitnika, publika godinama...

„Dio srca tvog“ – nova pjesma TS Astal donosi spoj emocije i modernog tamburaškog zvuka

Požeški tamburaški sastav Astal nastavlja nizati uspjehe na festivalima...

Savez općina i gradova FBiH sačinio apelaciju za ocjenu ustavnosti dijela Zakona o zaštiti životinja

Predsjedništvo Saveza općina i gradova Federacije Bosne i Hercegovine,...

Milas u posjetu Studentskom centru SUM-a: Nastavlja se potpora projektima za bolji studentski standard

Državni tajnik Središnjeg državnog ureda za Hrvate izvan RH...

‘Hodao sam Božjim stazama’ Petra Lovrića na Mostarskom proljeću

Zahvaljujući autobiografskom djelu 'Hodao sam Božjim stazama', svestranoga Zagrepčanina...

Glazbeni spektakl u srcu Mostara: Aca Lukas stiže na Kantarevac!

Mostarsko kultno sportsko-zabavno središte, SC Kantarevac, u subotu, 8....