Emotivna noć Armina Muzaferije u Livnu

Armin Muzaferija je nakon uspješnog koncerta u crnogorskom Baru priredio emotivnu glazbenu večer u Livnu.

Naš umjetnik nastupio je u prepunoj dvorani Narodnog sveučilišta Livno. Njegov 90-minutni repertoar sastojao se iz tri dijela – autorskih pjesama, duhovnih (ilahija i kasida), i sevdalinki.  U ovom odličnom glazbenom događaju uživali su stanovnici Livna i okolnih gradova svih generacija.

Puno mi je srce kada vidim da se okupljamo oko zajedničke riječi, kada se zborski pjevala „Hej Bosno studen vodo“. Posebno zadovoljstvo mi je što su na koncertu bile mualima Šejla i sestra Blanka, istinski borci za dobro i za međureligijski dijalog, za koji se i sam već godinama iskreno zalažem“, kaže Muzaferija.

Pokrovitelj koncerta u Livnu bili su Medžlis islamske zajednice Livno i Federalno ministarstvo raseljenih osoba i izbjeglica.

Podsjetimo, prije nekoliko godina na koncertu u Trebinju, na opće oduševljenje prisutnih, Armin je pozvao đakona Rajkovića na scenu gdje su zajedno izveli ilahiju “Dođi vidi ašk šta čini” uz poruku da nam je obaveza, a ne stvar izbora, da gradimo mostove i promoviramo univerzalne vrijednosti.

Najnovije

Otkud među stradalim u Ahmićima 70 pripadnika Armije RBiH i 35 pripadnika HVO-a?

Tko je pokrenuo hrvatsko-bošnjački sukob, jesu li u Ahmićima...

Žene HDZ-a 1990 povodom Uskrsa razveselile stare i nemoćne osobe u Mostaru: Moraju znati, nisu sami

Zajednica žena HDZ-a 1990 povodom najvećeg katoličkog i pravoslavnog...

ISKORAK U DIGITALNU BUDUĆNOST: Vitežani autori nove moderne mrežne stranice HKD Napredak

Hrvatsko kulturno društvo Napredak s ponosom predstavlja svoju novu službenu internetsku stranicu,...

Iva Filipović za Hayat.ba otkriva sve detalje iza kulisa filma ‘Testament’!

Film 'Amanet' u režiji Mirze Begovića 'odobrile' su sve...

Alen Slavica predstavlja novu emotivnu baladu Nismo znali da je kraj

Hrvatski kantautor Alen Slavica ponovno oduševljava publiku svojom novom pjesmom Nismo znali...

Kad on te ostavi nova je balada Borisa Novkovića koja će vas ostaviti bez daha

Nakon uspješnog singla Nesanica koji je osvojio radijski eter i publiku, Boris...

Reakcija na medijske napise koji dovode do netočnog  informiranja javnosti

Gradnja stambeno - poslovnog objekta „PARK CENTAR“ nije osporena,...