Policija ubila migranta koji je pucao na njih u istočnoj Hercegovini

Policija Republike Srpske u ponedjeljak navečer ubila je migranta nedaleko Nevesinja u istočnoj Hercegovini koji je pucao iz vatrenoga oružja na policijske snage i mještane.

Policijska uprava Trebinje priopćila je da je oko 23 sata ubila migranta u napuštenoj kući u mjestu Zovi Do u kojoj se zabarakadirao.

Policija ga je tijekom popodneva pokušala privesti nakon što se u Nevesinju sukobio s muškarcem zbog krađe.

Kada su došli pred kuću u kojoj je ilegalno boravio nekoliko dana migrant je otvorio vatru na pripadnike policije iz dvije vrste vatrenoga oružja, te je bacio i bombu.

Nitko od policijacaja nije ozlijeđen.

Nakon toga u selo Zovi Do je stigao veliki broj pripadnika policije, te je uspostavljeno više nadzornih punktova.

Migrant je ubijen nakon što se u više navrata odbio predati. 

Najnovije

Koalicijski sporazum pet hrvatskih stranaka u finišu: Za 15 dana izlaze s kandidatom za Predsjedništvo BiH

Predsjednici pet hrvatskih stranaka iz Bosne i Hercegovine, koje...

Grad Mostar najoštrije osuđuje nastavak pritiska i mobinga na gradske službenike

Grad Mostar najoštrije osuđuje nastavak javnih istupa koji imaju...

Aktivnosti HT Eroneta predzadnji dan sajma

Predzadnji dan Međunarodnog sajma gospodarstva na izložbenom prostoru HT...

Gradske službe ne vode politiku, nego zakonite postupke

Odjel za urbanizam i nadležne gradske službe ne bave...

Matica hrvatska Travnik ustanovljuje nagradu „Ivo Andrić“

 Ogranak Matica hrvatska u Travniku ustanovljuje književnu nagradu „Ivo...

Katastar pod političkim pritiskom: Tko pokušava prekrojiti vlasništvo u Mostaru?

Posljednja dešavanja i postupanja u Odjelu za urbanizam i...