Viktorija Kulišić Đenka predstavlja pjesmu “Ja sam žena koja bira” 

Naša popularna pjevačica tamburaške glazbe i šlagera Viktorija Kulišić Đenka predstavlja pjesmu “Ja sam žena koja bira” i njime najavljuje svoj novi nosač zvuka “Žena koja bira”.

Album u izdanju Croatia Records svjetlo dana ugledat će krajem kolovoza, a promocija albuma trebala bi se održati početkom rujna u sklopu ovogodišnjeg festivala Aureafest u Požegi.

Glazbu za pjesmu “Ja sam žena koja bira” napisao je poznati osječki skladatelj i producent Aleksandar Homoky, tekst potpisuje Željko Krznarić, a aranžman Aleksandar Homoky i Stjepan Rudinski. Spot je režirao, snimio i montirao Andrej Smolić (Live Studio). Svi kadrovi snimljeni su na osječkoj Tvrđi (BOUTIQUE hotela Tvrđa).

U prelijepom ambijentu Tvrđe, Đenka je uvjerljivom izvedbom i s velikom dozom ukusa uspjela približiti poruku pjesme svojoj vjernoj publici. Ukratko, tekst pjesme poziva na neovisnost i slobodu izbora svake žene. Viktorija nam refrenom poručuje:

“Jer sam žena koja bira
Kojoj ljubav piše zakone,
Jer sam ona koja bori se
I u duši gradi zakone”

Nema sumnje da je Viktorija Kulišić Đenka, nakon određene stanke, ponovo u akciji. Pripreme za snimanje novog spota su u tijeku kao i za promotivne aktivnosti i gostovanja vezana uz izlazak novog albuma.

Najnovije

Tvrtka Binvest zapošljava na radnom mjestu komercijalist prodaje za HoReCa kanal

Tvrtka Binvest d.o.o. koja se bavi uvozom, distribucijom i...

Minores organizira radionice financijske pismenosti za srednjoškolce u Mostaru

Organizacija Minores pokreće ciklus radionica financijske pismenosti za srednjoškolce...

Čitluk pretvoren u pravo prometno gradilište: Buhač, Katić, Bevanda i Radišić obišli nekoliko lokacija

Predsjednica Vlade Hercegovačko-neretvanske županije Marija Buhač, federalna ministrica prometa...

HKK Mostar izborio majstoricu uvjerljivom pobjedom nad Ljubuškim

Košarkaši HKK Mostar slavili su protiv HKK Ljubuški rezultatom 90:57 u...

Humanitarna večer Zaklade SUM: Zajedno za studente

Zaklada SUM organizira Humanitarnu večer koja će se održati 4....

Najava 3. Međunarodne konferencije „Izazovi tržišta nekretnina“

Gospodarska komora Federacije BiH organizira treće izdanje međunarodne konferencije...

Raspored akcija darivanja krvi u svibnju na području ŽZH

Crveni križ Županije Zapadnohercegovačke objavljuje raspored akcija dobrovoljnog darivanja...

U tijeku su radovi na sanaciji biciklističko-pješačke staze u Čapljini

U Čapljini su u tijeku radovi na sanaciji postojeće...