Taekwondo klub Cro Star Mostar na Europskom prvenstvu u Albaniji

U nedjelju, 10. studenog 2024., dvoje perspektivnih sportaša Taekwondo kluba Cro Star Mostar, Mateo Barbarić i Antonia Marić, nastupit će na Europskom taekwondo prvenstvu za djecu koje će se održati u Tirani, Albanija. Ovo je prvi veliki međunarodni nastup za Matea i Antoniu, koji su svojim dosadašnjim uspjesima zaslužili priliku da predstavljaju klub i Bosnu i Hercegovinu na ovom prestižnom natjecanju.

Antonia Marić i Mateo Barbarić su iznimno uspješni mladi natjecatelji koji ne propuštaju trening te se redovito natječu na domaćim i međunarodnim turnirima osvajajući najčešće zlatne medalje. Treneri mostarskog Cro Stara polažu velike nade u njihov uspjeh na Europskom prvenstvu te s ponosom ističu njihov trud i upornost.

Antonia Marić
Antonia Marić

U našem klubu su trenutno i Antonia i Mateo najbolji natjecatelji u grupi djece njihovog uzrasta. Stalno napreduju i pokazuju veliku želju i motivaciju. Stoga su odabrani za odlazak na ovo Europsko taekwondo prvenstvo za djecu. Konkurencija je jaka i brojna no oboje su vrijedno trenirali te spremni odlazimo za vikend u Albaniju.“ rekla je trenerica Klaudia Marić.

Cijeli tim Taekwondo kluba Cro Star Mostar pruža podršku Mateu i Antoniji te se nadaju odličnim rezultatima na ovom važnom natjecanju. Na Europskom taekwondo prvenstvu za djecu prijavljeno je oko 600 natjecatelja iz čitave Europe.

Najnovije

Digitalna sigurnost u praksi uz HT Eronet: Od prijevara do zaštite osobnih podataka

U sklopu sajamskog programa HT Eroneta prodekan za digitalizaciju...

Sajamski program HT Eroneta u znaku inkluzije: predstavljen slikovni priručnik za hitne službe

Ovogodišnji sajamski program HT Eroneta obilježili su projekti usmjereni...

Nino Gvozdić: Bez stvarne vladavine prava nema ni stabilne države

Bosna i Hercegovina već godinama deklarativno teži članstvu u...

Održan radni sastanak o unaprjeđenju zakonodavnoga okvira na polju socijalne skrbi

U zgradi Vlade Hercegovačko-neretvanske županije održan je radni sastanak...

Biologija i održivi razvoj – novi studij na Univerzitetu “Džemal Bijedić” u Mostaru

Studijski program Biologija i održivi razvoj je novi studij...

Mladi iz Mostara poručuju – hoćemo Boga!

U vremenu civilizacijskoga okruženja i nametljivosti hedonističkoga načina života...

Stoljeće Šopa: objavljen pretisak prve zbirke pjesama “Pjesme siromašnog sina”

U povodu obilježavanja 100. obljetnice objavljivanja prve zbirke pjesama Nikole Šopa „Pjesme...