“Sve mogu ja” – Nova pjesma Ruže Efendić!

Na svoj rođendan, 12. marta, Ruža daruje publici emotivnu baladu koja nosi snažnu poruku ljubavi, života i odluka koje nas oblikuju. Ostala je vjerna svom stilu, a sada donosi nešto posebno.

Ruža Efendić, jedinstvena interpretatorka prepoznatljive boje glasa i nevjerovatne energije,već dugi niz godina vlada muzičkom scenom ostajući vjerna svom izražaju. 

Ovog puta, na svoj rođendan, publici poklanja novu pjesmu “Sve mogu ja”, djelo autora Nardina Mašića (muzika i tekst), dok aranžman potpisuju Arel Češljar i Meho Radoović.I ovaj put Ruža je vjerna svojoj izdavačkoj kući Hayat Production

Pjesma nosi snažnu emociju – govori o ljubavi, pogrešnim odlukama i onome što ostavljamo iza sebe. 

Stihovi “Sve mogu ja da preživim pod ovim nebom sivim, sve dao mi je Bog, i sve bih to ostavila zbog tebe…” odražavaju bol, snagu i kajanje, dok melodija nosi toplinu i duboku emociju.  

Odmah mi je ušla pod kožu. Ova pjesma je više od melodije, to je poruka za sve one koji su se nekada dvoumili između ljubavi i nečeg drugog. Neki su izabrali pogrešno, neki su ostali vjerni srcu, ali svi na kraju shvatimo koliko su odluke važne, kazala je Ruža.

Najnovije

Održan radni sastanak o unaprjeđenju zakonodavnoga okvira na polju socijalne skrbi

U zgradi Vlade Hercegovačko-neretvanske županije održan je radni sastanak...

Biologija i održivi razvoj – novi studij na Univerzitetu “Džemal Bijedić” u Mostaru

Studijski program Biologija i održivi razvoj je novi studij...

Mladi iz Mostara poručuju – hoćemo Boga!

U vremenu civilizacijskoga okruženja i nametljivosti hedonističkoga načina života...

Stoljeće Šopa: objavljen pretisak prve zbirke pjesama “Pjesme siromašnog sina”

U povodu obilježavanja 100. obljetnice objavljivanja prve zbirke pjesama Nikole Šopa „Pjesme...

Buhač na Podravkinoj večeri: Postaviti temelje snažnomu gospodarskom zamahu i razvitku

U sklopu Međunarodnoga sajma gospodarstva u Mostaru, u hotelu...

Predstavljena knjiga „Škripari – Hrvatski pokret otpora u Bosni i Hercegovini od 1945. do 1951.“

Predstavljena je knjiga „Škripari – Hrvatski pokret otpora u...

M.T. Abraham Grupa na 27. Međunarodnom sajmu gospodarstva u Mostaru

Tijekom službene ceremonije otvaranja, Amir Gross Kabiri, predsjednik M.T....