Street Arts Festival – Druženje uz kavu i radionice za djecu

Uz nazočnost brojnih domaćih, regionalnih i svjetskih umjetnika i publike, od 26.8. do 3.9. u Mostaru se održava 12. Street Arts Festival (SAFMo). U ovom razdoblju posjetitelji mogu uživati i u dodatnim zabavnim i edukativnim sadržajima za sve generacije koje pripremaju Telemach Fondacija, kao prijatelj Mostara i Festivala te Udruga Rezon, organizator SAFMo.

Prvi u nizu događaja na koji su pozvani svi građani i posjetitelji ovog grada jeste „mostarsko druženje“ s sudionicima SAFMo uz besplatnu kavu i domaće hercegovačke delicije u jednom od dvorišta Šantićeve ulice, koje će se održati u petak 1.9. od 18 sati.

U istoj ulici od 1. do 3. rujna očekuje vas i Graffiti Jam, najveći do sada. I mališani će dobiti svojih „pet minuta“ druženja i učenja sa street umjetnicima, sudionicima Mini Street Art Akademije, u okviru likovne radionice za djecu 2. rujna u 19.30 sati u OKC Abrašević. Bit će to prilika da se upoznaju s konceptom street arta i zabave uz izradu zanimljivih likovnih radova.

Street Art Mini akademija je novi edukativni projekt Telemach fondacije i Udruge Rezon, u okviru kojeg su mladi bh. umjetnici imali priliku unaprijediti svoja znanja i osnažiti kreativni potencijal pod vodstvom vrhunskih stručnjaka iz svijeta street arta i urbanog dizajna.

Najnovije

U Međugorju predstavljena zbirka pjesama Marije Bošnjak

​Sinoć, 11. prosinca, u 19 sati, na Fakultetu društvenih...

Bosna i Hercegovina stavlja pod kontrolu smrtonosne “designer” droge i sintetske opioide

Nakon 14 godina stanke, Povjerenstvo za suzbijanje zloupotrebe opojnih...

U Federaciji BiH danas se obilježava Dan znanosti

Povodom Dana znanosti u Federaciji BiH, federalna ministrica obrazovanja...

Uz 25. godina Cvitka održana regionalna književna smotra

Cvitak je živi inkubator za promicanje književnih vrijednosti i...

Međukulturna harmonija na koncertu „Suzvučja“ u Tuzli

U Hrvatskom kulturnom centru u Tuzli, u srijedu, 10. prosinca...

TDK2025 – Završeni TROPLETOVI DANI KULTURE kreativnom radionicom pisanja glagoljice

U okviru Tropletovih dana kulture – vjera, baština, identitet održana je...

Svečana manifestacija dodjele nagrada najboljim učenicima u FBiHM

Obavještavamo vas da će svečana manifestacija dodjele nagrada najboljim...

45 godina biblioteke Univerziteta “Džemal Bijedić” u Mostaru

Univerzitet „Džemal Bijedić“ u Mostaru obilježava značajan jubilej –...