Sindikat srednjeg i visokog obrazovanja, odgoja, nauke i kulture BiH- KOHNK/HNŽ održao edukaciju za sindikalne povjerenike i članove

Sindikat srednjeg i visokog obrazovanja, odgoja, nauke i kulture BiH, Kantonalni odbor HNK/HNŽ, održao je edukaciju za sindikalne povjerenike i članove u okviru projekta “Zajedno za radnička prava”.

Edukacija je održana u sali za sastanke hotela “Ada” u Blagaju na temu: “Zakon o štrajku i iskustva u HNK/HNŽ”.

Sudjelovalo je 14 sindikalnih povjerenika/ica iz navedenoga sindikata, a predavač na edukaciji Adis Kečo, šef stručne službe u Savezu samostalnih sindikata BIH prezentirao je i razgovarao sa sudionicima o metodama štrajka, oblicima sindikalne borbe, pojmu i vrstama štrajka, kao i o najavi štrajka i procesu mirenja.

Projekt „Zajedno za radnička prava“ implementira Centar za građansku suradnju iz Livna uz podršku Međunarodnog Olof Palme Centra iz Švedske.

Najnovije

Projecta d.o.o. zapošljava u Mostaru: otvorene pozicije za zaštitu na radu i elektroinstalatere

Ako tražite posao u Mostaru i želite stabilno zaposlenje...

Edisa Bajramović: Odvajanje otpada mora postati svakodnevna navika

U sklopu projekta „Priroda pamti – ostavi trag, a...

Mons. Franjo Topić imenovan duhovnim savjetnikom Reda sv. Jurja Kuće Habsburg-Lothringen

Predsjednik Paneuropske unije BiH i Zaklade Ljudsko bratstvo mons....

HKK Mostar dočekuje Ljubuški u četvrtoj utakmici finala

Košarkaši HKK Mostar u srijedu će na domaćem parketu...

Gradonačelnik Kordić: Turizam postaje strateška grana razvoja gospodarstva

Gradonačelnik Mostara dr. Mario Kordić otvorio je u ponedjeljak...

Muzej moderne umjetnosti Sveučilišta u Mostaru otvara stalni postav

Nakon pet godina sustavnog rada, skupljanja i čuvanja likovnog...

Drugi Arena Challenge Cup u Mostaru okupio 70 igrača i donio premijerni ženski dio turnira

Mostar je ovog vikenda ponovno bio u znaku padela....