Popularna komedija “Ocat i sin” uskoro u Kosači

Zlatan Zuhrić – Zuhra: „Sama posjeta gradu Mostaru je već predivan doživljaj, a sada još i odigrati predstavu ‘Ocat i sin’ pred predivnom publikom, to će tek biti pravo, bogato iskustvo!“

Popularni komičari Zlatan Zuhrić -Zuhra, svima dobro znan iz kultne Večernje škole i Zločeste djece i mladi glumac Tin Sedlar stižu nam sa svojom urnebesnom komedijom „Ocat i sin“ po prvi put u Mostar. Predstava će biti odigrana 8.5. u velikoj dvorani doma herceg Stjepan Kosača, s početkom u 20 sati.

Evo što nam kaže popularni Zuhra ususret svom nastupu u Mostaru:

„Sama posjeta gradu Mostaru je već predivan doživljaj, a sada još i odigrati predstavu ‘Ocat i sin’ pred predivnom publikom, to će tek biti pravo, bogato iskustvo. Već sad se veselimo i s uživanjem pripremamo za ovaj nastup i zato nas nikako ne treba zaobići.“

U ovoj popularnoj predstavi Zuhra igra oca, a u ulozi sina nastupa poznati stand-up komičar Tin Sedlar. Zuhra i Tin su zajedno pisali predstavu, a režiju potpisuje samostalno Zuhra.

Inspiraciju za predstavu Zuhra je, prema vlastitim riječima, našao u stvarnim životnim situacijama koje proživljava s vlastitim sinom, a najveća mu je pohvala, kazao je, kada mu gledatelj priđe i kaže: “Moj je sin isti kao tvoj”.

I dok otac predstavlja stariju generaciju zavodnika i teži sigurnijim metodama, sin je tipičan primjer modernog dečka koji voli sve što vole mladi. Otac je isplanirao cijeli dan, no sin ima druge planove jer se sprema na spoj. Ponosni otac koristi sve svoje moći kako bi sina pripremio na najbolji mogući način. Iskusni zavodnik, koji je nekada zavodio brojne žene po cijelom gradu, doajen zavođenja koji sam sebe naziva „žigolo“, odlučuje na komičan način objasniti sinu kako uspjeti baš na tom području!

Zašto se komedija „Ocat i sin“ gleda u jednom dahu i puni dvorane u regiji, pogledajte 8.5. u Hrvatskom domu herceg Stjepan Kosača u Mostaru od 20 sati.

Ulaznice su u pretprodaji dostupne u  Mjenjačnici u Mepas Mall-u, Forest lounge baru u Orci i u sustavu online Entrio.ba.

Požuri po svoju ulaznicu, jer smijeh je najbolji lijek!

Najnovije

HVO ostaje simbol hrvatskog opstanka u BiH i snage zajedništva

U vojarni „Stanislav Baja Kraljević“ u Mostaru danas je,...

Edukacija u Mostaru okupila stručnjake iz cijelog HNŽ-a: Škole u prvoj liniji borbe protiv nasilja među mladima

U današnjem društvu nasilje među maloljetnicima predstavlja ozbiljan izazov...

Podcast Rastući s djecom: Što se zapravo događa u učionicama?

Škola bi trebala biti sigurno mjesto. Prostor u kojem...

U znak zahvalnosti HVO-u: čuvamo sjećanje i poštujemo žrtvu

HDZ 1990 upućuje iskrene čestitke svim pripadnicima i veteranima...

Nove nagrade Lutkarskog kazališta Mostar

Ansambl Lutkarskog kazališta Mostar je od 31.3. – 3.4.2026....

Pučanstvo Gruda darovalo 47 doza krvi

U akciji dobrovoljnog darivanja krvi za pučanstvo Gruda, održanoj...