Novi album, pjesma i spot Adastre – poslušajte”Ona pored mene”

Nedugo nakon što je digitalno objavljen novi album “Tajni prolaz”, Adastra je odabrala prvi singl i spot “Ona pored mene”. Novi album već su predstavili u klubu Sax!, a fizičko izdanje “Tajnog prolaza” će se uskoro naći u prodaji.

“Pjesma nam se jako svidjela već na prvo slušanje. Nakon što smo je prvi put izveli u jednom zagrebačkom klubu na našoj promociji, po reakciji publike smo prepoznali da ima potencijal za singl. Već drugi refren su svi pjevali”, kaže frontmen grupe Adastra, Jerko Marić, te dodaje: 
“Pjesma je posvećena onoj posebnoj ili posebnom za kojima svi težimo. Pokušao sam se prisjetiti i zarobiti u pjesmi tren i dah kada zaljubljenost osjećamo u njenom vrhuncu. Oni koji su čuli pjesmu govore da nam je to najbolja pjesma nakon ‘Nabujale rijeke’. Pjesma ‘Ona pored mene’ prva je na popisu pjesama na novom albumu i nadamo se da će isto tako zasjesti na vrhovima top lista radijskih i streaming platformi.”

Autor pjesme i spota je Jerko Marić, a snimatelj spota i dizajner omota novog albuma je poznati multimedijski umjetnik Vedran Tomac. Glumica u spotu je Marinela Bralić.

Na petom albumu benda nalazi se 12 novih ljubavnih i rock pjesama te jedna angažirana pjesma “Tanki zid” posvećena podizanju svijesti o problemu nasilja nad ženama, koja je napisana u suradnji s autorom Zoranom Brajevićem. Trenutnu postavu Adastre čine Jeronim Jerko Szabolcs Marić (pjevač, gitarist, tekstopisac, producent i redatelj), Armando Filipi (bas gitara), Vladimir Jevicki (gitare) i Mladen Mitrović (bubnjar, prateći vokal).

Najnovije

Hrvatska glazba Mostar organizira koncert posvećen Mostaru – glazbena večer kakvu ne pamtimo

Hrvatska glazba Mostar najavljuje novi koncert, jedinstven po svojoj...

Otvorenje drugog Bijenala sakralne umjetnosti u Mostaru

U Muzeju moderne umjetnosti u Mostaru u petak, 19....

HNK Mostar: Glazbeno-scenska legenda „Krunidba kralja Tomislava“ u Mostaru

Proslava 1100. obljetnice Hrvatskoga Kraljevstva obilježava se tijekom 2025....

„LEGENDA“ – Novi horor Jordana Peelea od 18. rujna u kinima

Jedan od najuspješnijih producenata horor žanra, oskarovac Jordan Peele,...

Otvorena deponija Uborak, kontinuirano se odvozi komunalni otpad s gradskih ulica

Od ranih jutarnjih sati ekipe komunalnog poduzeća Grada Mostara...

Raspisuje se natječaj na temu »Pobijeni hercegovački franjevci«

Želeći njegovati spomen na 66 hercegovačkih franjevaca, koje su...

Na sjednici Predsjedništva HNS-a Čović o miru, europskom putu i legitimnom predstavljanju Hrvata

U prostorijama Hrvatskog narodnog sabora Bosne i Hercegovine u...

Radionica o stećcima za osobe s invaliditetom u Mostaru

U sklopu Dnevnog boravka za osobe s invaliditetom u...