Najava predstave Janko i čarobni grah

Predstava Janko i čarobni grah, koja je već pokupila simpatije naše vjerne publike,  i ovoga vikenda igrati će na daskama Lutkarskog kazališta Mostar.

Predstava će se igrati u dva termina, u petak, 21.3.2025. u 18:00 i subotu, 22.3.2025. u 11:00 sati.

Riječ redatelja:

Janko i čarobni grah jedna od najpopularniji bajki braće Grimm. Govori nam o lijenom i naivnom dječaku Janku. Koji pomoću čarobnog graha kreće u avanturu i želi postati brz, hrabar i jak. Uz prekrasne lutke i komični karakter uči nas požrtvovanosti i samostalnosti. Predstava je bogata različitim lutkarskim elementima koje svojom animacijom i igrom pobuđuju kreativnost i maštu kod publike.

U predstavi igraju: Marta Haubrich,  Ivan Nevjestić, Ružic Bošković i Tibor Oreč.

Autorski tim čine:

Redatelj i dramaturg: Hrvoje Seršić
Asistent režije: Jadranka Popović- Miljko
Autor scenografije i kostima: Ria Trdin
Izrada scenografije i lutaka: Ria Trdin, Ida Klarić, Iva Lucija Rajić
Autor glazbe: Ervin Lustig
Autor svjetla: Arian Knezović
Ton majstor: Dario Šunjić

Cijena ulaznice je 4 KM.

Budući da je broj posjetitelja ograničen molimo vas da svoje mjesto osigurate rezervacijom putem naše web stranice lutkamo.com

Napomena: Vaše rezervirane ulaznice molimo preuzmite najkasnije 15 minuta prije početka predstave, jer u suprotnom rezervacija se poništavaPosebno napominjemo da nakon početka predstave nije moguć ulazak u dvoranu.

Najnovije

AKOP BiH i APAWBiH potpisali Protokol o suradnji – Zajednička borba protiv ilegalnih IPTV operatera u BiH

Asocijacija kabelskih operatera i distributera mrežnih usluga BiH (AKOP...

U Uskoplju otvorena renovirana i suvremeno opremljena prijemna ambulanta

U Domu zdravlja Uskoplje danas je, 17. kolovoza 2026....

Matija Knezović i Filip Novak uspješni s reprezentacijom BiH

HKK Mostar može se pohvaliti još jednim vrijednim reprezentativnim...

Skromna župa velikog srca: Prikupili 2.300 KM za Kuću nade

Na svetkovinu Velike Gospe još jednom je pokazano koliko...

U Čitluku promocija prve pro-life slikovnice u BiH „Dolazim na Badnjak“

U Kulturno-informativnom centru (KIC) Čitluk održat će se svečana...

Otvorena modna ”Trend zona” u hipermarketu Bingo City Centra Sarajevo

Bingo je već prepoznat kao mjesto gdje se može...

HSP BiH: Protiv medijskog linča dr. Dragana Babića

Hrvatska stranka prava BiH smatra nedopustivim način na koji...