Mlada magistrica glazbe Jovana Bojanić objavila novu pjesmu “Tražiš oproštaj”

Magistrica glazbe Jovana Bojanić nastavila je vrijedno raditi na svom albumu prvijencu, a nakon julskog singla “Ljubi, ljubi, ljubi me”, sada je publiku počastila novom numerom pod nazivom “Tražiš oproštaj”.

Tekst za pjesmu “Tražiš oproštaj” napisala je Jovana, otkrivajući nam da je inspiraciju pronašla u sebi, ali i u okolini.  

Moram istaknuti da sam posebno ponosna na ovu pjesmu, jer su se u nju od samoga početka uložili veliki napor, ali i posvećenost. Svaki instrument koji se čuje u pjesmi odsviran je uživo, uz pomoć vrhunskih glazbenika Dine Šukala, Edvina Hadžića, Anesa Beglerbegovića i Lidije Paulin“, izjavila je Bojanić. 

Autor, aranžer i producent pjesme je Edvin Hadžić, a numera je snimljena u glazbenom studiju “Modra rijeka”. 

Pisati za Jovanu je uvijek zadovoljstvo. Naši su glazbeni ukusi vrlo slični, što uvelike olakšava sam proces pisanja. Trudimo se donijeti zvuk koji je uvijek aktualan, izvanvremenski. Ovaj put smo se odlučili za jedan gitarski zvuk koji joj, po mom mišljenju, savršeno pristaje“, rekao je Hadžić.

Numeru prati i prigodan spot koji su snimili Azur Jahić i Jasmin Jatić, u prelijepom planinskom ambijentu nadomak Sarajeva.

Snimanje spota je proteklo u izuzetno lijepom raspoloženju, bez obzira na zahtjevnost terena. Zadovoljstvo mi je što s ovom ekipom radim već treći put. Naučili smo jedni na druge, što u velikoj mjeri olakšava posao“, osvrnula se Bojanić.

“Tražiš oproštaj” je treća Jovanina pjesma koja je ugledala svjetlost dana, a publiku u narednom periodu očekuje još nekoliko njih. Sve one će se naći na albumu prvijencu, a Jovana i Edvin već sad otkrivaju da će on biti raznovrstan svojim senzibilitetom, ali i aranžerskim rješenjima.

Najnovije

Edukacija za trudnice na Fakultetu zdravstvenih studija

U organizaciji Alumni kluba Fakulteta zdravstvenih studija Sveučilišta u...

Ginekolozi poručuju: Imunizacija protiv HPV-a i redoviti pregledi spašavaju živote

Zavod za javno zdravstvo Federacije Bosne i Hercegovine i...

Popis dobitnika dodatka na stipendiju za dvije kategorije – smještaj u studentski dom i deficitarnost zanimanja

Ministarstvo obrazovanja, znanosti, kulture i športa HNŽ je u...

Skupština HNŽ-a pozvala sindikate zdravstvenih djelatnika da prihvate Vladinu ponudu

Skupština Hercegovačko-neretvanske županije na jučerašnjemu je zasjedanju, nakon rasprave...

Akcija dobrovoljnog darivanja krvi u Dječjem vrtiću Ljubuški

Povodom obilježavanja velikog jubileja, 50 godina djelovanja Dječjeg vrtića...

Gradonačelnik Kordić sa zastupnicima u Europskom parlamentu

Gradonačelnik Mostara dr. Mario Kordić se u Gradskoj vijećnici...

FIS traži prodavača za poslovnicu u Mostaru

Trgovačko društvo FIS d.o.o. za potrebe prodajnog centra u...

EKO EHO: Pravovremena briga o mentalnom zdravlju majki ne smije ovisiti od mjesta stanovanja

„Kao neko tko je nakon porođaja doživio težak oblik...