Milanović opet bježi od Butkovića

Na liniji Oleg Butković – Zoran Milanović ponovno je zaiskrilo. Svađa koja je trajala tijekom cijele kampanje za parlamentarne izbore dobila je novi nastavak.

“Zorane, što ja to čujem? Opet bježiš od mene!”, ovim je riječima započeo ministar mora i prometa Oleg Butković svoj najnoviji status na Facebooku, upućen predsjedniku Republike Zoranu Milanoviću.

“Prvo si potvrdio da sutra dolaziš na svečanu sjednicu Grada Rijeke, a kad si čuo da ću ja biti izaslanik predsjednika Vlade RH, otkazao si dolazak i ideš na svečanu sjednicu Općine Nedelišće. Nemaš pojma koliko sam se radovao našem prvom susretu, nakon tvojih prijetnji meni i mojoj obitelji i tvog paničnog bijega iz našeg duela.”

‘Mene ne vodi mržnja’

“Za razliku od tebe, mene ne vodi mržnja i ne želim ni tebi ni tvojoj obitelji ništa loše. Baš si me rastužio što ne dolaziš na ono isto mjesto na kojem si, prije dvije godine, hvalio moj rad. P.S. Još se stigneš predomisliti. Srdačan pozdrav, Oleg”, zaključio je svoj status.

Podsjetimo, preprike preko Facebooka trajale su tijekom cijele predizborne kampanje. Tada su se spominjali i članovi obitelji te razne druge stvari. Nakon izbornih rezultata, Butković pobjedonosno spočitava Milanoviću, čime se prepirka nastavlja, tko zna do kad.

Najnovije

U Hercegovačko-neretvanskoj županiji od početka godine zabilježeno gotovo 900 požara!

Sukladno izvješću voditelja Operativnoga centra Civilne zaštite Hercegovačko-neretvanske županije...

Građanima dostupna usluga online izdavanja uvjerenja o nevođenju kaznenoga postupka

Ministarstvo pravosuđa, uprave i lokalne samouprave Hercegovačko-neretvanske županije izvješćuje...

Vraćen sjaj jednom od simbola Širokog Brijega – završeni radovi na uređenju hrvatskog grba

Završeni su radovi na uređenju i redovitom održavanju prepoznatljivog...

Marko Papić: Nagrada Neum Region će postati prestižno fotografsko priznanje i nova turistička priča Neuma

Udruga Neum Region, nastala iz istoimene digitalne zajednice, pokrenula...

Nakon dvije rasprodane Kosače, predstava MARE stize i u Herceg etno selo

Nakon dva rasprodana gostovanja u velikoj dvorani Hrvatskog doma...

Međugorje će ugostiti međunarodni šahovski turnir sa sudionicima iz najmanje 15 europskih i azijskih zemalja

Vlada Hercegovačko-neretvanske županije pružit će financijsku potporu višednevnomu Međunarodnom...

Enis Bešlagić u Herceg etno selu – večer koja se pamti srcem

Nakon što je osvojio publiku diljem regije i svijeta...

Oliver Jakovčev Berekin predstavio pjesmu „Meni se plače“: Satira o turizmu i životu u dalmatinskim mjestima

Turizam donosi brojne prednosti, ali život u turističkim mjestima...