Marino predstavlja novu pjesmu “Žena iz sjene”

Splitski pjevač Marino Jakobić, nastavlja graditi svoju solo karijeru novim singlom “Žena iz sjene”. Ova ljubavna rock pjesma donosi prepoznatljiv zvuk i zaraznu melodiju, a ujedno je i četvrta pjesma u njegovom samostalnom opusu.

Za glazbu i tekst pjesme zaslužan je Ivan Huljić, dok su aranžman potpisali Hrvoje Domazet Ivan Huljić. Spot za pjesmu, pod redateljskom palicom Ivana Trpimira Lozića, vizualno upotpunjuje atmosferu pjesme. Lozić je ujedno bio zadužen i za kameru, montažu, obradu boja te snimanje dronom. Tajanstvenu ženu iz sjene u spotu je utjelovila Deni Vuleta.

Marino je poznat po svojim moćnim vokalnim interpretacijama i dugogodišnjem radu s Grupom Best, a sada kao solo izvođač nastavlja osvajati publiku autentičnim glazbenim izrazom. “Žena iz sjene” donosi moderan rock zvuk s jakom emocijom, dokazujući da je Marino na pravom putu da ostavi vlastiti pečat na domaćoj glazbenoj sceni.

Najnovije

Spomenik majkama Posavine u Odžaku – Trajno svjedočanstvo obitelji, vjere i opstanka

U središtu Odžaka svečano je otkriven i blagoslovljen „Spomenik...

Čuvajući nasljeđe Herceg-Bosne, gradimo budućnost ravnopravnoga hrvatskoga naroda

Povijesna činjenica, političko nasljeđe i dokument vremena spojili su...

33 godine Herceg-Bosne: Povijest koja i danas određuje pitanje opstanka i ravnopravnosti

Trideset i treća obljetnica Hrvatske Republike Herceg-Bosne i Dan...

Mostar bi mogao dobiti “Trg žrtava femicida”

Inicijativa građanki i građana Mostara predložila je da jedan...

U Neumu svečano završeno prvo izadnje nagrade Neum Region

U Grand Hotelu Neum proglašeni najbolji autori fotografskog natječaja,...

Otvorenje stalnog postava Muzeja moderne umjetnosti SUM-a

Muzej moderne umjetnosti Sveučilišta u Mostaru i Street Arts...

U Širokom Brijegu prikupljena 71 doza krvi

U četvrtak, 27. kolovoza 2026. godine, u restoranu ''Kod...