Kordić i Rahimić upriličili prijem za najbolje studente Sveučilišta i Univerziteta

Gradonačelnik Mostara dr. Mario Kordić i predsjednik Gradskog vijeća Đani Rahimić u povodu Dana neovisnosti Bosne i Hercegovine upriličili su prijem za 35 najboljih studenata Sveučilišta i Univerziteta ‘Džemal Bijedić’.

Prijemu su prisustvovali i predstavnici dviju visokoškolskih ustanova u Mostaru, prorektorica za međunarodnu suradnju Sveučilišta Sanja Bijakšić, pomoćnica  rektora za nastavu i pravna pitanja Sveučilišta Vesna Kazazić, te prorektorica za naučno nastavna pitanja Univerziteta Azra Špago.

Gradonačelnik Kordić je zahvalio studentima i prorektorima na dolasku, naglasivši kako su oni najvrjedniji dio društva. Upoznao je studente s aktivnostima koje gradska vlast poduzima kako bi omogućila razvoj Mostar i poboljšala kvalitetu života svih njegovih žitelja.

Predsjednik Gradskog vijeća čestitao je studentima na dosadašnjim postignućima i istaknuo kako je današnji prijem prigoda za razmjenu ideja na koji način poboljšati studentski standard, ali i iskoristiti njihov potencijal za razvoj društva.

Nakon svečanog prijema gradonačelnik Kordić i predsjednik Gradskog vijeća Rahimić uručili su studentima prigodne poklone i nastavili druženje na domjenku.

Najnovije

Mladi i institucije zajedno: Od ideja do konkretnih politika u Federaciji BiH

Druga tematska sjednica Komisije za pitanja mladih Predstavničkog doma...

HNK Mostar u humanitarnoj akciji “Srcem za Osmicu”

Udruga za čuvanje sjećanja na djecu žrtve rata "Osmica"...

Završen ciklus interaktivnih radionica za kuharsko osoblje u odgojno – obrazovnim ustanovama u FBiH; više od 110 sudionika

U okviru realizacije sedme faze intersektorskog Programa “Zdravo jedi,...

Održan sastanak predsjednika Čovića s potpredsjednicima Vlade RH, ministrom Butkovićem i ministrom Bačićem

Predsjednik Hrvatskog narodnog sabora Bosne i Hercegovine dr. Dragan...

Podcast Rastući s djecom: Hrkanje nije bezazleno – neki ljudi tijekom sna ne dišu i do 20 minuta po satu

Koliko puta smo kao roditelji rekli djetetu: “Samo još...

NLB Kredit za čas: Kad imaš plan, ali ne i vrijeme da čekaš – Zauvijek ovako!

Postoje trenuci kad ne želite ili ne možete čekati...

Predsjednik Čović i ministar Šušnjar o EU putu BiH i razvoju strateških projekata za energetsku sigurnost RH i BiH

Predsjednik Hrvatskog narodnog sabora Bosne i Hercegovine dr. Dragan...

Gavran, Bauer i Prosenjak dobitnici nagrada za najbolji povijesni roman u suvremenoj hrvatskoj književnosti

Društvo hrvatskih književnika Herceg Bosne, uz potporu i u...