Keba i Mostarski tamburaši u spotu za pjesmu “Svilene košulje”

Svjetlo dana ugledao je prvi video spot Mostarskih tamburaša. Riječ je o pjesmi “Svilene košulje“ koja je snimljena u suradnji s Draganom Kojićem Kebom, velikom regionalnom folk zvijezdom.

Spot za „Svilene košulje“ je sniman tijekom ovog ljeta na nekoliko lokacija u mostarskom Starom gradu – na Starom mostu te brojnim okolnim atraktivnim lokacijama. Tom su prilikom mostarski glazbenici „pojačani“ Kebom pobudili veliki interes kako građana tako i turista.

Kratki video isječak sa snimanja spota imao je na društvenim mrežama milijunski broj pregleda.

Sudeći prema prvim reakcijama dijela publike, koji je imao priliku poslušati pjesmu „Svilene košulje“, sasvim je realno očekivati kako bi ova pjesma mogla pobuditi interes regionalne publike i prometnuti se u solidan hit.

Mostarski tamburaši su osnovani 2022. godine a djeluju u sklopu Mostarskog Centra za kulturu.

Za ovo, prilično kratko, vrijeme uspjeli su zainteresirati poklonike moderne tamburaške glazbe u cijeloj regiji.

Najnovije

Odabrani najbolji radovi Tropletova literarnoga natječaja za 2026. godinu

U prigodi svetkovine svoga nebeskog zaštitnika svetoga Josipa, HKZ...

Tvrtka Bossin d.o.o. Mostar traži trgovca i strojara

Tvrtka Bossin d.o.o. Mostar zbog proširenja poslovnih aktivnosti raspisuje...

Predstavljena strip-slikovnica ‘Šuti, Roko!’ dr. Zdravke Mile Marijanović

Bila je to književno-glazbena večer prepuna emocija. Sjećanja na...

Čapljina domaćin Balkanskog prvenstva u brdskom biciklizmu – poziv građanima na vikend ispunjen sportom i druženjem

Ovoga vikenda Čapljina će postati središte brdskog biciklizma jugoistočne...

U akciji darivanja krvi u Uzarićima prikupljeno 28 doza

U četvrtak, 11. lipnja 2026. godine, u prostorijama Mjesne...

Preventivna kampanja za život bez ovisnosti

Projekt „Svaka droga razara“ preventivna je kampanja usmjerena na...