HT Eronet darivao OŠ za djecu s posebnim potrebama

Predsjednik Uprave HT Eroneta dr. Goran Kraljević sa suradnicima iz Odjela za korporativne komunikacije posjetio je danas Osnovnu školu za djecu s posebnim potrebama u Mostaru.

Tom prigodom ravnateljici Maji Mustapić uručio je dar – TV uređaj za nastavne aktivnosti, a svim učenicima – blagdanske paketiće.

Kraljević je potom u društvu ravnateljice obišao školu, posebno se zanimajući za rad senzorne sobe, ali i radionica u kojima su mu učenici pokazali što kreiraju i pripremaju za Božić i Novu godinu.

„Ponajprije bih htio zahvaliti na ovako srdačnom prijamu, radosti i osmijesima koji su nas danas ovdje dočekali. Dar HT Eroneta u ovo vrijeme tek je simbolična gesta kojom želimo barem malo uljepšati blagdane onim najosjetljivijim i najpotrebitijim skupinama našeg društva. Ugodno sam iznenađen brojkama te projektima i planovima za iduće razdoblje o čemu je govorila ravnateljica, a posebno činjenicom da uskoro obilježavaju pola stoljeća svoga djelovanja. Čestitam od srca na toj velikoj obljetnici, a ujedno svim djelatnicima, učenicima i njihovim roditeljima želim sretne predstojeće blagdane. Ono što još mogu kazati u ovom trenutku jest da će HT Eronet i ubuduće rado podržati svaki projekt ove hvalevrijedne ustanove.“

Ravnateljica Mustapić zahvalila je predsjedniku Kraljeviću i HT Eronetu na posjetu i darovima te naglasila kako školu pohađaju učenici s poteškoćama u razvoju s područja cijele Hercegovačko-neretvanske županije – njih 54.

„Hvala gosp. Kraljeviću i HT Eronetu što su još jednom potvrdili svoj epitet društveno odgovorne tvrtke. Upravo s ovakvim tvrtkama i pojedincima možemo stvarati bolji svijet. Svi mi trudimo se ovoj djeci omogućiti što bolje i kvalitetnije školovanje, biti im potpora u svakodnevnim situacijama. Stoga, hvala još jedanput, uime svih djelatnika škole i moje osobno, uime roditelja i učenika.“

Najnovije

Kolumna šefa Delegacije EU i specijalnog predstavnika EU u BiH Luigija Sorece

Krajem prošle godine, na Međunarodnom aerodromu Sarajevo, prišao mi...

Prekrasan dar za svakoga – Filatelistička zbirka maraka 2025. Hrvatske pošte Mostar

Hrvatska pošta (HP) Mostar tiskala je Godišnju zbirku poštanskih...

Potpora radu Stadlerovog dječjeg doma „Egipat“: 10.000 KM iz Ministarstva civilnih poslova BiH

Ministarstvo civilnih poslova Bosne i Hercegovine osiguralo je sredstva u...

Javni poziv za jačanje kapaciteta omladinskih organizacija: Počinje serijal webinara “Organizacijski fitness”

U vremenu složenih društvenih izazova i promjenjivih potreba mladih,...

PERO baucentri zapošljavaju: Poslovođa prodajnog centra Mostar (M/Ž)

Tvrta PERO Zenica d.o.o. raspisala je natječaj za prijem...

Ministrica Duraković održala sastanak s generalnim direktorom Huawei Technologies

Federalna ministrica obrazovanja i znanosti prof. dr. Jasna Duraković...

CIK BiH samovoljom ograničava kontrolu izbornog procesa

Koalicija za slobodne i poštene izbore “Pod lupom” planirala...