Hrgović: Ako pobijedi, postaje svjetski prvak?

Sad je sve jasno, Filip Hrgović će 1. lipnja u Rijadu na Matchroom vs. Queensberry: 5v5 priredbi odraditi dosad najveću borbu u karijeri. Protivnik će mu biti britanski boksač Daniel Dubois (20-2, 19 KO).

Naime, očekuje se kako će IBF-ova titula ostati upražnjena nakon što Tyson Fury i Oleksandr Usik dogovore revanš poslije prvog meča 18. svibnja za ujedinjenje teškaških titula. IBF bi, tvrdi Rafael, dobio novog prvaka u borbi između Hrgovića i Duboisa.

Inače, Dubois je najjače ime Hrgovićeve karijere, bivši WBA prvak teške kategorije, koji je prošle godine izazvao Oleksandra Usika u meču za pojase prvaka po organizacijama WBA, IBF, WBO, IBO i izgubio od Ukrajinca u devetoj rundi.

Uz Hrgovića i Duboisa, u ringu će se te večeri naći i Deontay Wilder protiv Zhileija Zhanga, Nick Ball protiv Raymonda Forda za WBA titulu u perolakoj kategoriji, Craig Richards i Willy Hutchinson te Ammo Williams i Hamzah Sheeraz.

Najnovije

Poznata imena trećeg Slano film days (16. – 20. lipnja 2026.)

Razgovori o filmu, projekcije i brojna neformalna druženja od...

Zaklada “Svjetlo nade” započinje rad uz pomoć Dječjeg vrtića Sveti Josip

U tijeku je proces osnivanja zaklade Svjetlo nade, čija...

Zorana Tovilović-Glavaš: Obrazovanje mora biti bliže stvarnim potrebama mladih

Institut za razvoj mladih KULT poziva nastavno i stručno...

Besplatne projekcije regionalnih filmova na Zimskom izdanju Mreže festivala Jadranske regije

Zimsko izdanje Mreže festivala Jadranske regije bit će održano...

OC CZ: Podaci o stanju na području Grada Mostara

Prema informacijama iz J.P EPBiH-Elektrodistribucija  Mostar i J.P. EP...

Namex otvara poslovnicu u Čapljini i zapošljava više radnika

Povodom otvaranja nove poslovnice u Čapljini, tvrtka NAMEKS d.o.o....