Grad Mostar nije izdao dozvolu za izgradnju interkulturalnog centra

Danas je na prostoru parkinga pored gradilišta HNŽ osvanula tabla na kojoj se najavljuju radovi na izgradnji interkulturalnog centra. Ovakav oblik djelovanja je klasičan primjer provokacije i protupravnih radnji jer na ovoj lokaciji Grad Mostar nije izdao niti je u proceduri izdavanja dozvola za gradnju objekta čiji naziv je vidljiv na protupravno postavljenoj tabli.

>>Skupština Medžlisa IZ-e Mostar: Na lokalitetu Lakišića harema izgraditi Interkulturni centar “Mevlana”

Grad Mostar će dalje poduzeti pravne korake kako bi se ova tabla uklonila s predmetnog mjesta.

Ovakav obrazac ponašanja zavrjeđuje osudu i pitanje komu je u interesu na ovaj način izazivati incidente i podizati tenzije u Gradu Mostaru, stoji u priopćenju Gradske uprave Mostara.

Najnovije

Gradina kao trajni podsjetnik na žrtvu, slobodu i opstanak hrvatskoga naroda

Gradina je i ove godine, u tišini molitve i...

Županijskim gospodarstvenicima predstavljene kreditne linije za koje će Vlada HNŽ-a subvencionirati kamate i jednokratne naknade

Predstavnici Razvojne banke FBiH i Vlade Hercegovačko-neretvanske županije predstavili...

Ministrica Duraković u službenom posjetu Sjedinjenim Američkim Državama

Federalna ministrica obrazovanja i znanosti prof. dr. Jasna Duraković,...

Ljetna škola tavle u Zrinjevcu

Tavla klub Zrinjski, uz potporu Grada Mostara, organizira Ljetnu...

Sindikat traži zaštitu radnika mostarske Deponije

Samostalni sindikat radnika komunalne privrede Federacije BiH izrazio je...

Bakšim nakon drame u raspucavanju šesteraca osvojio turnir “Ulica protiv ulice” u Ilićima

Ekipa Bakšim pobjednik je osmog humanitarnog malonogometnog turnira "Ulica...