Grad Mostar i J.P. Komunalno organiziraju Okrugli stol pod nazivom “Suvremeni tretman komunalnog čvrstog otpada: Kako to postići u bliskoj budućnosti”?

Grada Mostara i J.P. Komualno d.o.o. Mostar organiziraju Okrugli stol pod nazivom “Suvremeni tretman komunalnog čvrstog otpada: Kako to postići u bliskoj budućnosti”?

Okrugli stol održat će se u utorak, 19. 11.2024. godine s početkom u 11 sati, u hotelu Buna na adresi Buna bb-Mostar.

Cilj ovog događaja je predstaviti izazove u suočavanju sa osiguravanjem uspješne integracije i implementacije takvih sustava u različitim ekonomskim i političkim kontekstima na području Grada Mostara, HNŽ-a, te Federacije BiH.

Tijekom samog Okruglog stola, predstaviti će se eminentni stručnjaci u ovim područjima, Martin Steiner i Reinhard Siebenhandl te prenijeti svoja iskustva.

Na početku okruglog stola pozdravne riječi uputit će domaćina ovog skupa gradonačelnika Grada Mostara dr. Mario Kordić.

Najnovije

Marko Papić: Nagrada Neum Region će postati prestižno fotografsko priznanje i nova turistička priča Neuma

Udruga Neum Region, nastala iz istoimene digitalne zajednice, pokrenula...

Nakon dvije rasprodane Kosače, predstava MARE stize i u Herceg etno selo

Nakon dva rasprodana gostovanja u velikoj dvorani Hrvatskog doma...

Međugorje će ugostiti međunarodni šahovski turnir sa sudionicima iz najmanje 15 europskih i azijskih zemalja

Vlada Hercegovačko-neretvanske županije pružit će financijsku potporu višednevnomu Međunarodnom...

Enis Bešlagić u Herceg etno selu – večer koja se pamti srcem

Nakon što je osvojio publiku diljem regije i svijeta...

Oliver Jakovčev Berekin predstavio pjesmu „Meni se plače“: Satira o turizmu i životu u dalmatinskim mjestima

Turizam donosi brojne prednosti, ali život u turističkim mjestima...

Orašje ususret Danima hrvatskog filma: trajna poveznica s hrvatskim kulturnim prostorom

Ime Ive Gregurevića u Orašju nije samo dio filmske...

Sindikati obrazovanja HNŽ-a: Vlada nas je dovela na dno Federacije po visini primanja

Predstavnici četiriju sindikata obrazovanja u Hercegovačko-neretvanskoj županiji reagirali su...

Zaštita rijeke Bunice sastavni je dio projekta izgradnje autoceste na Koridoru Vc

Predmetnim sustavom u rijeku Bunicu ne ispuštaju se vode...