Glovo pokreće nove mogućnosti oglašavanja i integrira sve oglasne usluge u novi odjel: ‘Glovo Ads’

Glovo, višekategorijska platforma koja nudi pristup velikom izboru proizvoda, objavljuje pokretanje nove mogućnosti oglašavanja i usluge za partnere i brendove, integrirane u novu ponudu – ‘Glovo Ads’.

Imajući na raspolaganju alate koje nudi ‘Glovo Ads’, veliki međunarodni brendovi, ali i mali restorani i trgovine moći će ubrzati svoj rast unutar aplikacije i povećati vidljivost među korisnicima.

Cilj ‘Glovo Ads’, je razvijanje suradnje s brendovima i kompanijama kako bi ih podržali u širenju njihove publike, izgradnji lojalnosti korisnika i povećanju prodaje unutar aplikacije.

Konkretno, ‘Glovo Ads’, platforma nudi različite alate za oglašavanje unutar Glovo aplikacije, kao što su: sponzorirana pretraživanja, programski oglasi, stvaranje prilagođenih odjeljaka ili bannera, ponuda i promocija. Osim toga, informacije se ažuriraju u stvarnom vremenu, omogućujući robnim markama da vide rezultate njihovih kampanja, kako bi došli do najrelevantnijih kupaca i zajamčili povrat ulaganja.

U prvoj fazi, globalno, više od 5000 Glovo partnerskih tvrtki i više od 350 brendova iz različitih industrija, od FMCG-a do financijskog sektora, koriste ove alate za provođenje integriranih reklamnih kampanja u aplikaciji i povezivanje sa svojom ciljanom publikom. Među globalnim brendovima koji surađuju s Glovom za in-app oglašavanje u Bosni i Hercegovini je i Coca-Cola.

“Naše partnerstvo traje od dolaska Glova na bh. tržište i drago nam je što možemo doprinijeti njegovu rastu. Prednost Glova ujedno je i jedna od temeljnih vrijednosti Coca-Cole HBC – agilan pristup tržištu kako bi se zadovoljile potrebe potrošača. Prisustvo platforme Glovo u sve većem broju gradova vidimo kao njegov brz odgovor na rastuće potrebe potrošača te kao dodanu vrijednost našoj dugoročnoj suradnji“, izjavila je Ana Petrušić, voditeljica e-maloprodaje u Coca-Coli HBC Adria.

“Integracija oglašivačkih rješenja u jednu vertikalu predstavlja daljnji korak u našoj čvrstoj predanosti da postanemo vodeći digitalni partner za sve robne brendove, restorane i trgovine koji nam pokažu povjerenje. Kroz Glovo Ads, pružamo širok raspon alata za pomoć ovim brendovima i kompanijama u rastu i približavanju svojim kupcima”, rekao je Rodrigo Alier, izvršni direktor Partners & Brands u Glovu.

Najnovije

Najava predstave Karius i Baktus

Ovoga tjedna u Lutkarskom kazalištu Mostar očekuju vas izvedbe...

Premijera komedije „Zov divljine“ u četvrtak u Kosači

Nova predstava Hrvatskog narodnog kazališta u Mostaru „Zov divljine“...

Leo Rados objavljuje svoj prvi božićni singl Božić je vrijeme od ljubavi

Nakon potpisivanja prvog ugovora s diskografskom kućom Croatia Records,...

DIES ACADEMICUS: Sveučilište u Mostaru obilježava 48. obljetnicu

Povodom 48. obljetnice Sveučilišta u Mostaru od 3. do 8. prosinca...

Ismet Mujezinović, Napretkov stipendist, rođen je na današnji dan, 2. 12. 1907.godine u Tuzli

Piše: Miroslav Landeka Bosanskohercegovački slikar i Napretkov stipendist Ismet Mujezinović rođen je...

“Hvidra-Mostar 2025.” Rezultati i raspored utakmica

Dana 1. prosinca 2025 godine odigrane su utakmice u...

Boranka u BiH: Uspješno provedene akcije pošumljavanja u Konjicu i Jablanici

Bosna i Hercegovina proteklih je dana još jednom pokazala...

Obilježen Svjetski dan borbe protiv HIV/AIDS-a u Federaciji BiH

HIV zahtijeva trajnu budnost, rano testiranje i dosljedne javnozdravstvene...