Croatia Records i BUKOVSKEE objavili novu pjesmu “POLAKO…”

Priča o nestrpljenju i neopraštanju. Gost na pjesmi “POLAKO…” glumac i voditelj Tarik Filipović

Frontmen rock benda Emir & Frozen Camels Emir Bukovica, pod okriljem izdavačke kuće “Croatia Records” i pod imenom svog solo glazbenog projekta BUKOWSKEE objavio je novu pjesmu.

Pjesma imena “Polako…” je četvrti BUKOWSKEE single, a kao gost u pjesmi se pojavljuje poznati glumac i voditelj Tarik Filipović.

Autor pjesme Emir Bukovica kaže da je do suradnje s Filipovićem došlo vrlo spontano: “Tarik je moj prijatelj koji je među prvima poslušao prvu verziju ove pjesme i na prvo slušanje mu se jako svidjela. Onda smo nekako zajednički pomislili da bi bilo interesantno kada bi Tarik jedan mali dio svog multitalenta poklonio ovoj mojoj pjesmi. Tako se desila ova možda za neke neobična suradnja, koja me čini izuzetno sretnim i zahvalnim”.

Pjesma “Polako…” je svojevrstan nastavak dosadašnjih BUKOWSKEE intimnih priča u kojima autor govori o ljudskim i drugim odnosima, usponima i padovima, svakodnevnim životnim temama.

“Živimo u vremenu instant kulture, vremenu brzine, površnosti, nestrpljenja i neopraštanja. Svi žele sve, preko noći i odmah. Taj način razmišljanja se na žalost uvukao i u međuljudske odnose, a još tużnije, i u ljubav. Pale se mostovi iza sebe na prvi znak nekog problema. I sve se to radi glasno i na sva zvona. Ova pjesma govori o tome da ne bi bilo loše malo usporiti, malo se utišati i pokazati malo više strpljenja”, dodao je Bukovica.

Pjesma “Polako…” snimljena je u studijima “Definition Media” na Floridi i “Long Play” u Sarajevu, dok video spot potpisuje režiser Jasmin Jatić. Glavnu ulogu u spotu dobila je trenutno jedan od najuspješnijih bh. modela Azra Patković.

Najnovije

Svečanost u Zavodu za javno zdravstvo Federacije BiH: Novi kolektivni ugovor i povećanje neto satnice radnicima

Nakon uspješno obavljenih pregovora i uz prethodnu suglasnost Vlade...

Akademski slikar Mladen Ivešić: Povezujem osobno iskustvo, prostor i identitet nadahnut kršćanskom simbolikom

Izložbom „Metamorfoza osobnog“ u Muzeju Cetinske krajine u Sinju...

Više od 63% teritorije BiH je pod šumama, klimatski pritisci rastu

„Bosna i Hercegovina je zemlja bogata šumama – više...

Korizmeni koncert pučkih i liturgijskih napjeva

Hrvatsko kulturno umjetničko društvo „Rodoč“ iz Mostar već dugi...

Očitovanje gradonačelnika Grada Stoca, Stjepana Boškovića vezano za crtanje grafita i murala

Nakon jučerašnjih neželjenih događaja i incidenata u Stocu, izazvanih...

Reimenovanje mr. Marka Vidakovića za viceguvernera Centralne banke Bosne i Hercegovine

Upravno vijeće Centralne banke Bosne i Hercegovine (CBBiH) dalo...

Akademija likovnih umjetnosti Široki Brijeg organizira Dane otvorenih vrata 2026.

Akademija likovnih umjetnosti Sveučilišta u Mostaru na Širokom Brijegu...