AS: ‘Da se Ancelottija pita, Modrić bi ostao još jednu godinu’

U subotu je Real Madrid osigurao svoj 36. naslov španjolskih prvaka. Luka Modrić sudjelovao je u tom uspjehu s dva gola i pet asistencija u 29 odigranih susreta u ulozi igrača s klupe. Kako je Modrić igrač s ugovorom Reala još samo do kraja lipnja, AS analizira njegovu situaciju.

AS piše kako su igrači s Realove klupe ostavili dubok trag u osvajanju ovosezonske titule te ističe da “nije ovo bila pobjeda samo jedanaestorice” i da se “Madrid se mogao pohvaliti doprinosom igrača s klupe”. Spominje se i kapetana hrvatske reprezentacije koji je u ovoj sezoni izgubio status startera.

“Modrić se protiv svoje situacije pobunio golovima i asistencijama, a posebno je bio važan njegov gol Sevilli na Bernabeuu, kojim je Real stigao do tri boda”, navodi se i dodaje: “Real nije siguran što će napraviti s Modrićem (39 godina u rujnu). Da se pita Carla Ancelottija, Modrić bi ostao još jednu godinu”.

Najnovije

Mila Boras i Monika Sušac: “Samo Tebe trebam” – glazbena molitva koja donosi mir i nadu

Iz Ljubuškog dolazi jedna posebna i nadahnjujuća glazbena priča....

Mostar slavio u Ljubuškom i poveo u finalnoj seriji Prvenstva KS Herceg-Bosne

Košarkaši Mostara ostvarili su uvjerljivu pobjedu na gostovanju kod...

Slovenac pobijedio na prvoj utrci Tour of BiH

Završeno je prvo izdanje biciklističke utrke 'Tour of BiH'...

Koalicijski sporazum pet hrvatskih stranaka u finišu: Za 15 dana izlaze s kandidatom za Predsjedništvo BiH

Predsjednici pet hrvatskih stranaka iz Bosne i Hercegovine, koje...

Grad Mostar najoštrije osuđuje nastavak pritiska i mobinga na gradske službenike

Grad Mostar najoštrije osuđuje nastavak javnih istupa koji imaju...

Aktivnosti HT Eroneta predzadnji dan sajma

Predzadnji dan Međunarodnog sajma gospodarstva na izložbenom prostoru HT...