Marko Zadro: Vizija Škole košarke Pepi sport je rad s mladim lokalnim dečkima!

Matea Jurić voditeljica Običnog radija i Marko Zadro, voditelj marketinga u KK Pepi Sport

Škola košarke PEPI SPORT Mostar osnovana je 2016. godine, okuplja preko 100 djece od 6 do 18 godina starosti, koja se natječu  u ligama KS Herceg Bosne u okviru KSBIH i to u kategorijama: Mini Basket, Škola košarke, mlađi kadeti, kadeti, juniori i seniori.

U današnjim Vijestima plus uživo gostovao je Marko Zadro, voditelj marketinga Škole košarke PEPI SPORT.

Škola košarke Pepi sport je klub koji su osnovali bivši košarkaši. U Mostaru djeluje već osmu sezonu, okuplja 100 članova, a trenutačno se natječemo u pet kategorija.  Klub svake godine nastoji unaprijediti svoj rad iskorištavanjem trenutnih resursa te prikupljanjem novih sponzora. Klub su osnovala tri bivša košarkaša: Alen Cvitanović, Pero Dujmović i Ivica Božić. Alen Cvitanović je predsjednik kluba, a Pero Dujmović je generalni sponzor koji najviše pomaže radu kluba.“, kazao je Marko Zadro.

Vizija Pepi sport Mostar

Zadro je tijekom gostovanja slušateljima Običnog radija predstavio ovogodišnju ekipu Škole košarke Pepi sport. “Od ove sezone imamo četiri prava seniora. S nama je Borna Pehar, koji je ove godine izašao iz juniorske konkurencije našeg kluba, Robert Soldo, koji je prošlih godina nastupao za HKK Zrinjski, Filip Božić, naš povratnik te Mansour Jeng, koji je prvo internacionalno pojačanje u Pepi Sportu, a stiže nam iz Gambije.”

Početkom nove školske godine, počeli su upisi u Školu košarke Pepi sport pa je i to bila jedna od tema današnjeg razgovora s Markom Zadrom.

Upisi su otvoreni za dječake od 6 do 14 godina. Za sve nove članove imamo besplatan prvi mjesec treniranja, tako da mogu vidjeti je li košarka za njih. Sve potrebne informacije možete pronaći na web stranici Pepi sporta te našim društvenim mrežama.”, kazao je Marko Zadro.

Naša vizija je oduvijek bila rad s mladima. Nije nam cilj da idemo za nekim velikim rezultatima i da smo u velikoj ekspanziji ako to nije s našim lokalnim dečkima. Mislim da će cilj ovog klub uvijek ostati isti, a to je rad s mladima.“, otkrio je Marko Zadro slušateljima Običnog radija.

Pepi sport Mostar logo

Posljednje novosti

Lađarska udruga Mostar poziva sve zainteresirane da se priključe novom sportu i novoj priči u gradu Mostaru

Lađarska udruga Mostar poziva sve ljubitelje izazova i novih...

Brano Likić predstavlja spot za pjesmu “Jesi li se umorilo srce moje”

Vrhunski glazbenik Brano Likić predstavlja spot za pjesmu "Jesi li se umorilo...

Jačanje ljudskih potencijala na Sveučilištu: Ugovori za asistente i poslijediplomande

U okviru obilježavanja Dana Sveučilišta, upriličena je svečanost dodjele...

Najbolji volonteri u 2023. godini su Maja Andrić (RH) i Mateo Marić (BiH)

Povodom obilježavanja Međunarodnog dana volontera, 5. prosinca, humanitarna udruga...

Pridružite nam se na Sajmu ‘Hrabro Srce’: Podržite osnaživanje žena u Mostaru

Udruženje „Žena BiH“ Mostar u partnerstvu s „Inicijativom građanki/na...

NLB Grupa poboljšala svoju ESG ocjenu

Da li se ikada pitate kakav trag biste ostavili...

Danas je Svjetski dan zemljišta – Zemljište je izvor života na Planeti

Svjetski dan zemljišta obilježava se svake godine 5. prosinca...