Ponedjeljak, 26 veljače, 2024

Vladimir Ćorić: Želimo da Mostar bude ugodan grad za život

Organizacija „People in need“ organizira izložbu slika u Mostaru “Pokrenimo Mostar“. Izložba će biti večeras, 25. rujna 2023. godine u 19:00 sati na lokaciji Lenjinovo šetalište.

Vladimir Ćorić, projekt menadžer bio je gostom Običnog radija i predstavio projekt i izložbu.

Izuzetno nam je zadovoljstvo da možemo pokazati uspjehe koje je postigao projekt Mostar – prostori koji pokreću. Projekt se radi uz financijsku podršku Vlade Ujedinjenog Kraljevstva zajedno s lokalnim partnerima Agencijom lokalne demokracije Mostar, Udruženjem Nešto više i OKC Abrašević.“, kazao je Vladimir Ćorić.

Na izložbi će se prisutnima obratiti ambassador iz UK-a. Ova izložba predstavit će niz fantastičnih organizacija i institucija i njihovih projekata koji su obogatili Mostar na različite načine. Upoznat ćete se s inicijativama koje potiču pozitivne promjene u našem društvu, potiču inkluzivnost i mnogo više. Ovo je jedinstvena prilika da proslavimo snagu zajedništva i podršku koju naša zajednica pruža projektima koji mijenjaju naš grad na bolje.

Izložba je zamišljena kao kulminacija svih stvari koje smo radili u prošlom razdoblju. Želimo kroz 24 priče dočarati građanima što je sve urađeno, zašto je bitno za njih i kako to čini Mostar gradom ugodim za življenje. Prikazat ćemo određene investicije koje smo imali u 12 kulturnih institucija, aktivnosti koje smo radili s marginaliziranim skupinama u gradu. Šarolika je izložba koja će prikazati što smo do sada radili, i motivirati građane da nam se pridruže i da zajedno radimo na Mostaru gdje će biti ugodno i lijepo živjeti.“, istaknuo je Vladimir Ćorić.

Neki od projekata koji će biti predstavljeni su:

–  Predstavljanje Trimuše i priče o obnovi tog prostora,

– infrastrukturna revitalizaciju Bune i Bunice,

– promocija Lutkarskog kazališta i značaja kulturnih institucija za djecu,

– upoznati publiku s Dječjim Domom Mostar, prikazati njihovu 100-godišnju prisutnost i aktivnosti koje sprovode,

– istaknuti važnost Muzičkog Centra Pavarotti i drugo.

Izložba je otvorena sve do 2. listopada 2023. godine.

Otkrijte ljepotu, raznolikost i neispričane priče Mostara nastale kroz projekt Mostar – Prostori koji pokreću.

Najčitanije

I Todorić utemeljio stranku

Stranka Ivice Todorića "Zajedno Hrvatska" osnovana je u subotu u Zagrebu,...

Šemsudin ostao među Bošnjacima

Stranka "Naprijed" Šemsudina Mehmedovića danas je u Vogošći održala...

Grbin kontra Splita

Vijest da lider SDP-a Peđa Grbin, nakon druge odbijenice...

Real do pobjede golom Modrića

Real Madrid je na Santiago Bernabeuu pobijedio Sevillu 1:0...

Embrij je dijete. Život počinje začećem.

Vrhovni sud u američkoj državi Alabami presudio je u...

Bayer juriša k tituli

Nogometaši Bayer-a pred svojim su navijačima u Leverkusenu svladali...

Amina Kotlo: Mladi osobno ćete rasti uz neformalno obrazovanje

BEST Mostar je apolitička, neprofitna, nevladina organizacija studenata tehnike...

Prof. Mirjana Miličević: Dijalogom možemo naći zajedničko rješenje

Konferencija "Unaprjeđenje znanja u poslovanju malih biznisa" održava se...